_______________________________________________________

Bulimie, anorexie - 1. story(my) 2. díl

2. května 2010 v 12:58 | Já :) |  > Anorexie (Ana)
Takže jsem vlastně celý měsíc věnovala záchodu a prstu v krku, váha šla hodně dolů, až možná nepřirozeně, denně jsem zhubla půl kila.. Jenže potom měla mamka dovolenou, a jak na schál, byla pořád doma, a do toho jsem ještě musela jíst oběd, protože měla pindy. A večer ani náhodou nešlo všechno vyprázdnit, protože u toho kašlu, a jde to celkem dost slyšel, jednou mě málem otec načapal s konví v pokoji pro hosty, bylo v tom něco jinýho než voda, ale to on netušil.

Jenže, máma byla doma, a venku se mi moc blít nechtělo, protože jsem si vždy rozmazala řasenku, takže to jsem nemohla, potom jsem zase začala hodně chodit ven, páč se mě vrátila kámoška z dovolený, a na nějakou dietu, a blití jsem uplně zapoměla, ale od tý doby, kdykoliv chci blít, stačí se podívat do záchodu a jde to samo, nic v krku nemusím provokovat.. Už se naučil to, že když mu v hlavě zavelím a teď to vyhoď ven, tak to udělá..

Snad rok bylo všechno v pohodě, jenže zpět jsem se dostala na váhu, kterou nenávidím.. A před nedávnem jsem do toho spadla znova, né že bych blila a tak dále, to ne, ae naopak.. Spřátelila jsem se s Annou, a ta mi ukázala jak něčeho takové jako hubenost můžu dosáhnout.. A opravdu to funguje.. Mám se fajn, je mi dobře, ve velké rychlosti dostávám své tělo do krásné podoby, ale už jsem zažila špatnou chvíli, a i nějaké to vyvržení potraviny ven bylo, ale blití jako blítí.. Zažiůla jsem dvakrát horší věc.. Stratila jsem vědomí, a tento pocit, Vám chci popsat, ale až zítra...

Pokračování > zejtra......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Baví tě to tu..?

Ne
V poho
Jou

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama