_______________________________________________________

Škola

25. března 2010 v 21:15 | Já :) |  > Moje pravé já..
Škola- Když se řekne škola, mě osobně napadne, š- jako šašci, k- jako totální kolaps, o- jako všichni jsou olci, l- jako všichni tam jsou lulini, a- jako debilní anschtajni..

Škola po druhé- š - jako šokující novinky, k- jako kravinky s kámošema, o- jako nasazování olačky,l- jako logická práce, a - jako Adamka v říši divů. :)

Někdy je škola v poho, když jsou 4 hodiny a z toho dvě sedíme na kompu, ale zbytek.. To je hrůza, já moc dobře vím, že škola, je základ života, a první cesta do budoucnosti.. Ale tím pádem, by jsme ji měli dělat až ve věku, kdy jsme dospělí, sice by jsme byli hodně pozadu, ale aspoň by to všichni brali vážně..

 V Našem věku, kolem 15 let, máme školu, tak někde.. Buláníčko, cíga, kámoši, pařby, náš svět a nám se to libí a škola je na posledním místě. Já osobně to říkám tak, jak to mají lidi kolem mě. Já to beru trochu jinak. Jenom dementní člověk, se přece nenaučí jeden papír učiva. Je to primitivní, a přece podle mě je dobrý pocit, když tomu věnuješ 15 minut, a pak dostaneš za výbornou. Ale, nejsem zase nějak úžasná.. Hodina matiky probíhá následovně, jak já říkám, zapnu autopilota, zalehnu na lavici, mp3 v uších, tak ať to nevidí, a nevníám, sem tam, když se na mě podívá, tak improvizuji, že dělám jakože píšu, i když to neděám, ale znáte to, oni jsou slepé :D

Spíše mě ve škole baví dělat kraviny, rozčilovat učitele, psichicky po nich šlapat, aby oni taky pochopily, co všechno musíme prožívat mi ve škole.. Jak krásný pocit to je, když je květen venku teplo a dlouho světlo, a ty sedíš v posteli a šprtáš se.. To je pro nás podle mě peklo, ale peklo do slova.. Není nic horšího, než se učit, to radši ukidím, než abych se učila.. Ale prozatím si ve škole pískám, až budu na gymplu, tam to bude jiný.. :( Žádné buláníčko, žádný stavy, pěkně makat.. Ale zase je to výhodné píše se jedna písemka za hodně dlouho, takže se soustavně připravovat nemusím..

No, co bych hlavně na školství změnila, jsou odporně nudné odpoledka a výtvarka a hudebka, vždyť ty to předměty, jsou pouhou strátou našeho drahoceného času, stejně si v těchto hodinách 80% všech dětí dělá co chce.. Tak proč tyto hodiny vůbec dělají.? Proto aby měli učitele větší platy a my více stresu.? :D No jistě, jako vždycky starší mají přednost.. :D Nevýdané, že..  A taky podlě mě, by se mělo specializovat na různé obory a střední školy, už dřív než v 9, protože ten přestup z 9 do prváku, je složitý.. Známky v prváku, jdou rapidně dolů, pokud se teda nešprtáte v kuse :)
..:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Baví tě to tu..?

Ne 41.9% (18)
V poho 58.1% (25)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama