_______________________________________________________

Březen 2010

No.. To se Vám snažím říct již dlouho.. :)

27. března 2010 v 21:18 | Já :) |  > Špatná dieata !!
                   
Experiment.. 

Když hubnute, musíte se také hýbat! Jinak to prostě nejde..

..

Pokusím se tuto myšlenku vysvětlit. V ústavu prováděli výzkum hubnutí. Skupina dobrovolníků držela dietu po dobu 10 dní. Jejich jídlem byl jeden rohlík za den a dále jen voda.
Jedna skupina dobrovolníků při této dietě musela ležet a nehýbat se.
Druhá skupina musela běhat, chodit, pohybovat se, nesměla se zastavit.
Po deseti dnech se vážilo.
První skupina, která držela dietu a nehýbala se, zhubla v průměru o 8 kg.
Druhá skupina, která držela dietu a hýbala se, zhubla v průměru o 7 kg.
Jak je to možné? Jak k tomu přijde skupina lidí, která běhala, hýbala se a přitom zhubla méně než ta skupina, co ležela a nehýbala se?
Při bližším výzkumu vyšlo najevo, že první skupina zhubla o 6 kg svaloviny a 2 kg tukové tkáně- tedy celkem o výše uvedených 8 kg.
Druhá skupina zhubla o 9 kg v tukové tkáni a přibrala 2 kg ve svalové tkáni, tedy celkem zhubla o výše uvedených 7 kg.
Při hladovění si tělo v případě ležení bralo energii ze svalů.
A v případě pohybu si tělo čerpalo energii z tukových zásob a naopak cvičením posilovalo svalovou tkáň.

Moderní tričkové topy..

27. března 2010 v 20:52 | Já :) |  > Styl a topy
Tento měsíc je coolové nosit trika, s čárovými potisky, žádné křilavé barvy, decentní a bizardní topy..

Pořád a nadále letí veškeré zebry, tygříci a tak dále, ale podle mě všechny tadyk ty flíčky, už má každý a bylo by dobré, aby proslavení navrháři nadhodili na trh něco jiného..

A taky se stalo..

Také náš známý obchod H&M přišel s novou kolekcí, a dámy, ta opravdu stojí za to, a vůbec se nebáli jít do barev.. :) Barevné, pruhované svetříky.. Velmi povedená kolekce.. :) Ale podle mě opět nešlo H&M do žádných potisků.. Zase jenom proužky, čáry, kolečka.. Podle mě by to chtělo změnu.. :)

Ale tento měsíc běžte určitě na nákupy do H&M, a také tam mají 30% slevy na vybrané oblečení :)
..Co nosit jako doplňěk na ruku?

27. března 2010 v 20:40 | Já :) |  > Styl a topy
Dnešní móda, topy, triky a tak dále.. :)

Dnes tu pro Vás mám doplňky na ruce.
V Americe jak oni říkají letí 80.léta Madony.. Kdy na svém těla nosila převážně gumové věci..

Dnes a již celý tento měsíc, je v moderně, mít na ruce gumový nebo plastový šperk. Nejlépe spirálovitého tvaru.. Většinou by to mělo být barvy trika, nebo bot. Nosí se samostaně. I já osobně bych už nic nepřidávala, tento šperk na ruku, je velmi strukturovaný sám o sobě.. :)

..
Sama jsem tak koukala po obchodech, kde by se tady tyhle šperky daly koupit. A velmi mě to překvapilo, protože takový GATE toho má velmi hodně.. A s velmi dobrým vzhledem, také mě překvapila jejich dobré ceny. :)

Všechny naše cenosti, které my ženy milujem se pohybovali od 60 Kč na horu. Takže pokud chcete být in v této stylové době. Určitě tam zajděte. :)

> Domácí přípravy pro čistou pleť.

27. března 2010 v 20:22 | já :) |  > Váš obličej
Jak všichni víme, je po zimě. Začíná krásné a barevné jaro,  jarní lásky, a určitě pořádne akce. Na ty přece busíme být ve výborné formě. Jak s obličejem, tak také s postavou.. :)


Teď Vám dám rady, pro uvolnění pleti a vyčištění veškerých beďarů. :)


V prvním případě, hodně žen i dívek, si čistí pleť mýdlem. ! A pozor tohle je zásadní chyba! Protože mýdlo vysušuje.. Takže mýdlo, jak tekuté tak v tuhé formě nechte pouze na ruce.:)

V druhém případě, také hodně ovlivňuje čištění pleti různými cleaner clean a tak dále, vždy když si vyčístíte pleť, nějakým prostředkem, tak jedině večer. Nebo ráno, ale nesmíte na to dávat žádný make-up. Je to prosté, protože v tu chvíli, když si pleť vyčistíte. Všechny póry a černé tečky se otevřou. A prostředek, který jste použila, se snaží všechnu špínu dostat ven. Proto se nesmí na obličej po vyčištění hned dávat make-up, protože vy ty póry otevřete a hned si do toho dáte make-up. Proto si radši čistěte pleť až tehdy, kdy budete 100% vedět, že na sebe nebudete muset nanášet make-up. :)

.)


A teď pro Vás mám pár vychytávek, které si můžete udělat v pohodlí vašeho domava. A příprava není vůbec náročná.. O Pleť se musíme starat :)1) Olivová maska
Lžíci oleje smícháme s jemnými ovesnými vločkami ( můžeme přidat i žloutek a trochu medu). Naneseme na obličej a po 15 minutách masku opláchneme.


2)Banánová maska
Vidličkou rozmícháme měkký banán, smícháme ho se dvěma lžičkami olivového oleje a jedním žloutkem. Necháme působit 15 minut.3)Jablečná maska
Jablko nastrouháme, smícháme se lžící vlažného mléka a stejným množstvím tekutého medu. Masku necháme na obličeji působit asi 10 minut, po té opláchneme vlažnou vodou.

4)Smetanová maska
Nachystáme si kysanou smetanu, odlijeme si potřebné množství do porcelánové misky a přidáme olivový olej. Promícháme, potom lehce vklepáváme do pokožky. Necháme asi 15 minut působit.

CHCEME BÝT PŘECE KRÁSNÉ..! TAK PRO TO NĚCO DĚLEJME.!


Emo story, chudák :(

25. března 2010 v 21:36 | Já :) |  > Příběhy

EMO pribeh.... :(

Lukáš.Jméno dítěte,které chtělo být jiné.Chtělo být alespoň trochu samo sebou.Podařilo se mu to,alespoň do té doby než potkal JI.To ona mu zničila jeho štěstí a vlastně i jeho celý život.Začneme od začátku:

Bylo mu 15.V den jeho narozenin nastala u něj veliká změna.Nechtěl být jako ostatní povrchní kluci,se kterými se stýkal každý den.Proto se změnil.Rodičům se to nejdřív nelíbilo,ale pak si zvykli.Ve společnosti to už bylo horší.Každý si myslel,že je gay.. a to jenom proto,že se stal...EMO KID...

Tmavě hnědé vlasy spadající přes oči.. namalované oči,které jen málokdy ukazoval..typické tričko a upnuté kalhoty.. odznaky..pásky.. a náramky z šátků.. a dokončil to botami značky converse..byli červené s modrými kaničkami.Takhle teď tedy vypadal Lukáš.Nestyděl se za své city.Bez problémů je dával najevo a na nic si nehrál.Ale pak potkal ji.Byl zrovna na nějaké párty u kamaráda a ona stála ve druhé partě.Koukali na sebe celou dobu,ale pak se začali bavit.Vyměnili si icq a už to neřešili.Až druhý den ráno,když zapnul počítač a icq se mu objevila prosba o authorizaci si na ní vzpomněl. Ty hluboké až nazelenalé oči měl pořád před sebou.Napsal ji jestli by neměla zájem se sejít.Odpověď byla kladná..

Hned odpoledne ji viděl na houpačce na místním hřišti.Měla to co včera a jemu to vyhovovalo.Takhle to chodilo každý den.Psali si,když nemohli být spolu,ale snažili se být pohromadě co nejdéle.A tak to šlo dva roky.Oběma bylo 17.Chtěl se s ní zase sejít.Vymluvila se,že nemá čas.Bylo mu to divné,ale víc to neřešil a šel se projít sám.Měl rád samotu.. tedy vlastně jen do té doby,než ji potkal.Na okraji města byl lesík,kam chodil nejraději.. bylo tam ticho a klid.Tentokrát ale zaslechl až podezřele známý smích.Šel podle hlasu a uviděl ji s..Karlem.Jeho nejlepším kámošem.Nedělal si ukvapené závěry,nevěděl co tu dělají a možná to ani nechtěl vědět,ale bylo pozdě.Jakmile zaslechl svoje jméno přikrčil se za strom a poslouchal.Věděl,že to není hezké,ale.. musel.Předem se oběma omlouval.,,Mám ho v hrsti.. můžu ho ovládat jak chci.. chová se opravdu jako malé dítě.." ani nedopověděla a oba se rozesmáli.Lukáš se prudce otočil a vyběhl pryč z lesa.Věděl kam půjde.Na okno do jednoho opuštěného domu.Bylo tam krásně..Zapálil si.. a to už dlouho neudělal.

Zklamali ho.. oba.Ale proč?? Co jim udělal tak strašného,že se mu odvděčují takovýmto způsobem??

Nevěděl..a ani o tom nechtěl přemýšlet.Zahleděl se do dáli a potom pod sebe.Neuvědomoval si co dělá a stoupl si na rám.Chystal se skočit,ale na poslední chvíli se zarazil..Vzpomněl si na cigaretu ve své ruce a tak ji típl.Až potom mohl v klidu skočit.Rozloučil se se všemi,které měl tak rád.Se všemi,kteří ho celou dobu podváděli..Odrazil se a skočil.Přímo před auto,které už nestačilo zabrzdit.Byl na místě mrtvý.Zemřel tak mladý,vždyť mu bylo teprve 17. a to kvůli dvěma lidem,na které se vždy spoléhal...Krásný kluk,do kterého by jsme se všechny a možná i všichni zamilovali už tady není vinou těch dvou.. a já je za to do smrti nenávidím...Proč to muselo dopadnout takhle?? Ptám se na tuto otázku každý den minimálně desetkrát,ale odpovědi se mi nedostane..škoda.. už ani nedoufám.. vše je totiž ztraceno..tak neurážejte EMO KIDS.. vždyť jsou to také jenom lidi a ve většině případů mnohem lepší než kdokoliv jiný..


Škola

25. března 2010 v 21:15 | Já :) |  > Moje pravé já..
Škola- Když se řekne škola, mě osobně napadne, š- jako šašci, k- jako totální kolaps, o- jako všichni jsou olci, l- jako všichni tam jsou lulini, a- jako debilní anschtajni..

Škola po druhé- š - jako šokující novinky, k- jako kravinky s kámošema, o- jako nasazování olačky,l- jako logická práce, a - jako Adamka v říši divů. :)

Někdy je škola v poho, když jsou 4 hodiny a z toho dvě sedíme na kompu, ale zbytek.. To je hrůza, já moc dobře vím, že škola, je základ života, a první cesta do budoucnosti.. Ale tím pádem, by jsme ji měli dělat až ve věku, kdy jsme dospělí, sice by jsme byli hodně pozadu, ale aspoň by to všichni brali vážně..

 V Našem věku, kolem 15 let, máme školu, tak někde.. Buláníčko, cíga, kámoši, pařby, náš svět a nám se to libí a škola je na posledním místě. Já osobně to říkám tak, jak to mají lidi kolem mě. Já to beru trochu jinak. Jenom dementní člověk, se přece nenaučí jeden papír učiva. Je to primitivní, a přece podle mě je dobrý pocit, když tomu věnuješ 15 minut, a pak dostaneš za výbornou. Ale, nejsem zase nějak úžasná.. Hodina matiky probíhá následovně, jak já říkám, zapnu autopilota, zalehnu na lavici, mp3 v uších, tak ať to nevidí, a nevníám, sem tam, když se na mě podívá, tak improvizuji, že dělám jakože píšu, i když to neděám, ale znáte to, oni jsou slepé :D

Spíše mě ve škole baví dělat kraviny, rozčilovat učitele, psichicky po nich šlapat, aby oni taky pochopily, co všechno musíme prožívat mi ve škole.. Jak krásný pocit to je, když je květen venku teplo a dlouho světlo, a ty sedíš v posteli a šprtáš se.. To je pro nás podle mě peklo, ale peklo do slova.. Není nic horšího, než se učit, to radši ukidím, než abych se učila.. Ale prozatím si ve škole pískám, až budu na gymplu, tam to bude jiný.. :( Žádné buláníčko, žádný stavy, pěkně makat.. Ale zase je to výhodné píše se jedna písemka za hodně dlouho, takže se soustavně připravovat nemusím..

No, co bych hlavně na školství změnila, jsou odporně nudné odpoledka a výtvarka a hudebka, vždyť ty to předměty, jsou pouhou strátou našeho drahoceného času, stejně si v těchto hodinách 80% všech dětí dělá co chce.. Tak proč tyto hodiny vůbec dělají.? Proto aby měli učitele větší platy a my více stresu.? :D No jistě, jako vždycky starší mají přednost.. :D Nevýdané, že..  A taky podlě mě, by se mělo specializovat na různé obory a střední školy, už dřív než v 9, protože ten přestup z 9 do prváku, je složitý.. Známky v prváku, jdou rapidně dolů, pokud se teda nešprtáte v kuse :)
..:)

Udělám vám Vaše fotomodelingová album (Book)

25. března 2010 v 20:34 | Já :) |  > Fotomodeling
No, a je to tady, tak moc mě ten fotomodeling chytl, že jsem si pořídila profesionální foták, a doma si zařizuji ateliér, přišla jsem na to, že dělat fotky mě baví, strašně moc :)

Už mám za sebou pár alb, a všechny byli spokojené, taky jsem si dokoupila všechny potřebné líčidla.. :)

TAKŽE VÁM UDĚLÁM BOOK, ALBA, FOTKY, FOTOMONTÁŽE... :) Ve vysoké kvalitě  !
..:)


Kontakt na mě je tel. číslo.. 739183684
                             icq....       362-216-105
                            e-mail....    lucka.luciana@seznam.cz
                           lbs..   www.libimseti.cz/Paramous_Crines

Lidi, kteří Vám udělají book, neboli fotky :)

25. března 2010 v 20:23 | Já :) |  > Fotomodeling
Koukala jsem tak po netu, kde by se dal uděat nějaký ten book, teoreticky by to mělo jít, kdekoli kde mají ateliér, ale určitě se musíte zeptat :)

Taky jsem se mrkla na nějaký stránky a zde jsou :)

 http://ilgroup.info/ilmodels07/?page=akce

Ono je toho jakože dost.. Tak jestli do toho chete jít, vygooglujte, a mimo to, všem kočkám držím palce :)
..

Fotomodeling - Jak to chodí :)

25. března 2010 v 20:19 | Jáá.. :) |  > Fotomodeling
Zdravím Vás, dlouho jsem tady nebyla, ja vím a taky se omlouvám ale víte co.. :D Nebyl čas, čas hlavně věnuji svému malinkatému broukovi, takže tak..

Ale něco tu pro Vás slečny i mladíci mám :)

Nevím, jak je to u kluků, ale snad každá holka jednou v životě zatoužila být modelkou, už jako fotomodelingovou nebo jinou..
Jenže tato ,, cesta za slávou,, není vůbec lehká, podle  mě je na světě pěkných holek habaděj, ale vyjímečných těch je málo..

Ale co, jako jediné vy můžete udělat, je najít si stránky, kde se hledají začínající modelky a jen čekat a čekat, zato já jsem přišla na něco nového, když už jste rozhodnuta, do modelingu jít, buď jako profesionálně a nebo jenom pro krásný fotky, je dobré si udělat svůj vlastní profesionální book. Není to levná záležitost, od 3 tisíc nahoru. No, a pak už jenom chodit po agenturách, špulit rty, ukázat svou krásnou postavu.. A buď ano nebo ne.. :) To už je osud, ale když někdo něco chce, tak si za tím snad jde ne.? Není to tak..? Podle mě ano :)
ee